Merytorycznie i z sercem

Dogtrekking, miłość i hotel dla psów - te z pozoru tylko lekko powiązane ze sobą rzeczy dały początek naprawdę wielkim więziom.

Nic nie powstaje bez powodu. Tak jest również z tym miejscem, które teraz odwiedzasz. Cofnij się z nami do 2013 roku.

To wtedy powstał hotel dla psów, od którego wszystko się zaczęło. Tysiące godzin pracy, poznawania psów, współpracy z wieloma organizacjami, poznawania ludzi i ich problemów - również takich, z którymi Ty spotykasz się mając choćby jednego zwierzaka.

To wielka sieć powiązań przyjaźni człowieka i psa, behawioru, zdrowia, zaspokajania i braku zaspokajania potrzeb… Dużo emocji, ale i nabywanie zdroworozsądkowego podejścia. Ciągły rozwój.

To był okres, w którym powstały myśli o stworzeniu czegoś, co pomoże nie tylko psom, ale i innym zwierzętom oraz ułatwi życie ich miłośnikom. Czegoś co będzie dostępne dla każdego.

Tak powstał Petscope - miejsce, w którym staramy się, byś dostawał zawsze najlepszej jakości treści, byś mógł się rozwijać jako opiekun czy profesjonalista, byś mógł pomagać. Realnie.

Zespół

To dzięki tej grupie jesteś na tej stronie. Wiedza i doświadczenie jakie posiada każdy z nas, w różnych, przydatnych dla projektu dziedzinach, pozwoliły dać mu życie wzajemnie się uzupełniając.

Michał Chojnowski

CEO

Kacper Bieda

Product Manager & Designer

Łukasz Bryniarski

Full-Stack Developer

Joanna Nosal-Chojnowska

Chief Editor & Content Supervisor

Marcin Fastyn

Dev Ops

Dominik Rybka

Senior Engineer

In order for website to run correctly we use cookies. This allows us to use marketing and analytic tools. Click “accept” if you agree with our cookie policy .